مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • امضای تفاهم‌نامه همکاری مرکز خدمات و دارالشفاء امام باقر (ع) مشهد

   کد: 25228
   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
   مشهد/ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی و دارالشفاء امام باقر (ع) مشهد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   به گزار‌ش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان رضوی، مرکز خدمات استان و دارالشفاء امام باقر (ع) مشهد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   آقای ابراهیمی مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: این تفاهم‌نامه در راستای تحقق سیاست‌های کلی سلامت و ساماندهی هرچه بهتر خدمات درمانی و بهداشتی طلاب و روحانیون، با هدف تأمین، حفظ و ارتقای سلامت جسم و روان جامعه هدف با دارالشفاء امام باقر (ع) مشهد امضا شد.
   وی افزود: در این تفاهم‌نامه خدماتی نظیر ویزیت پزشک عمومی و متخصص اعم از داخلی، زنان و زایمان، اطفال و نوزادان، مغز و اعصاب، قلب و عروق، تست ورزش، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب، سونوگرافی، رادیولوژی، فیزیوتراپی، دندانپزشکی، ارولوژی، گوش و حلق، شنوایی‌سنجی، چشم‌پزشکی، بینایی‌سنجی، ارتوپدی، پوست، سنجش تراکم استخوان و آزمایشگاهی با 30 درصد تخفیف به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.
   مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند از هم‌اکنون، با مراجعه به این مرکز درمانی با ارائه دفترچه بیمه یا کارت شناسایی حوزوی از خدمات مذکور بهره‌مند شوند.
   آدرس درمانگاه: مشهد-خیابان ابوطالب 20 دارالشفاء امام محمد باقر (ع)
   تلفن: 05137111544 -05137249799

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.