مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اجرای چهارمین مرحله مواسات مؤمنانه مرکز خدمات خراسان رضوی در سال جاری

   کد: 25204
   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
   مشهد/ چهارمین مرحله رزمایش مواسات مؤمنانه مرکز خدمات حوزه علمیه استان در سال جاری، با توزیع 160 بسته معیشتی در مناطق محروم مشهد اجرا شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌ علمیه خراسان رضوی، چهارمین مرحله رزمایش مواسات مؤمنانه مرکز خدمات حوزه علمیه استان در سال جاری اجرا شد.
   حجت‌الاسلام‌ امیری مسئول واحد اساتید و نخبگان مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: در چهارمین مرحله رزمایش مواسات مؤمنانه مرکز خدمات استان در سال جاری، 160 بسته معیشتی توسط کارکنان این مرکز در مناطق محروم مشهد توزیع شد.
   وی افزود: این بسته‌ها با پیگیری‌های واحد اساتید و نخبگان مرکز خدمات استان و مشارکت خیرین تهیه شد.
   مسئول واحد اساتید و نخبگان مرکز خدمات استان بیان کرد: ارزش این بسته‌ها به‌طور میانگین 800 هزار تومان و شامل برنج، گوشت، روغن، قند و شکر و حبوبات است.
   وی خاطرنشان کرد: طرح مواسات مؤمنانه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با هدف کمک به محرومین از ابتدای شیوع کرونا اجرا شده و این مرکز تاکنون با جذب منابع خیرین و نهادهای مرتبط، 30 هزار بسته معیشتی در 8 مرحله توزیع کرده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.