مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بررسی مسائل بیمه‌ای طلاب و روحانیون استان هرمزگان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان

   کد: 25189
   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
   بندرعباس/ معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات به منظور بررسی مسائل بیمه‌ای طلاب استان هرمزگان با نماینده ولی‌فقیه در این استان دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان، دکتر حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور و حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی جانشین این معاونت با هدف بررسی مشکلات بیمه‌ای و پیگیری مشکلات طلاب و ارائه گزارشی از روند خدمات درمانی به طلاب با حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت و گو کردند.
   حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده ضمن خیر مقدم و قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات، به محروم بودن استان هرمزگان اشاره کرد و توجه بیشتر مرکز خدمات به حوزویان این استان را خواستار شد.
   توجه به مشکل مسکن طلاب استان، رسیدگی بیشتر به روحانیون معمر و خانواده روحانیون مرحوم و استفاده از ظرفیت‌ها و منابع پایدار استان از جمله مسائل مطرح شده توسط نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بود.
   در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی هدف از حضور معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات در مراکز استانی را بررسی مشکلات بیمه‌ای طلاب و پیگیری آنها عنوان کرد و گفت: بحمدالله تاکنون سفرهایی که به استان‌های مختلف انجام شده است برای جامعه هدف مثمر ثمر بوده و ان‌شاءلله این سفر نیز برای طلاب و روحانیون محترم استان هرمزگان نیز مثمر سفر باشد.
   در ادامه، دکتر حدادی منش ضمن ابلاغ سلام رئیس جدید مرکز و تشکر از راهنمایی و همراهی نماینده ولی فقیه در استان با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، گزارش از خدمات مرکز خدمات به طلاب محترم سراسر کشور خصوصاً در عرصه بیمه و سلامت ارائه کرد.
   وی بیان کرد: برنامه‌های تکریم و حمایت از خانواده‌های مرحومین و معمرین، سنجش سلامت اساتید و ائمه جمعه، سنجش سلامت طلاب جدیدالورود و تحلیلی از بیماری‌های شایع ازجمله خدمات معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات هستند.
   همچنین، حجت الاسلام والمسلین فاضل پور مدیرکل مرکز خدمات استان با اشاره به برخی مشکلات طلاب در حوزه بیمه و معیشتی بیان کرد: این جلسه به منظور افزایش تعامل و هماهنگی در ارائه خدمات و رفع مشکلات احتمالی بیمه تکمیلی و عمر و رفع مشکلات معیشتی طلاب تشکیل شده است،
   وی تصریح کرد: باید شرایط را به‌گونه‌ای فراهم کنیم که خدمات بیمه‌ای به‌صورت مطلوب و در اسرع وقت ارائه شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.