مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • گسترش همکاری مرکز خدمات و اداره کل دانش‌آموختگان حوزه علمیه خواهران
   کد: 25182
   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
   مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل امور دانش‌آموختگان حوزه علمیه خواهران به‌منظور گسترش همکاری دو اداره کل دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین علائیان مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات و مرتضی برگستان مدیرکل دانش‌آموختگان حوزه علمیه خواهران به منظور گسترش همکاری دو اداره کل دیدار و گفت و گو کردند.
   مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات در این جلسه گفت: با توجه به رسالت این اداره کل مبنی بر حمایت‌های جدی از طلاب و خانواده محترم ایشان، نیاز هست طلاب فارغ‌التحصیل حوزه‌های علمیه خواهران ساماندهی شده و پرونده پذیرشی فعال داشته باشند.
   وی افزود: پیشنهاد می‌شود، کانون‌های فعال در عرصه توانمندسازی و خوداشتغالی در سطح فارغ‌التحصیلان شناسایی و به منظور برخورداری از حمایت‌های قرارگاه جهادی حضرت خدیجه "سلام الله علیها"، راهبران کانون‌ها به اداره کل معیشت و توانمندسازی معرفی گردند.
   حجت الاسلام و المسلمین علائیان خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیز حمایت‌های قرارگاه برای فارغ‌التحصیلانی که پرونده پذیرشی فعال دارند صورت می‌گیرد.
   در ادامه، مدیرکل دانش‌آموختگان حوزه علمیه خواهران کشور ضمن تشکر از حمایت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور گفت: سامانه نجم برای ساماندهی طلاب فارغ‌التحصیل راه‌اندازی شده و هم‌اکنون قابل استفاده است.
   وی گفت: شناسایی استعدادها و ظرفیت سنجی از سال اول طلبگی باید صورت بگیرد تا طلبه‌ها بعد از فارغ‌التحصیلی بتوانند در عرصه‌های اجتماعی سیاسی و تربیتی نقش‌آفرینی کنند.
   مدیرکل دانش‌آموختگان حوزه علمیه خواهران کشور اضافه کرد: مجمع‌های استانی کانون‌های دانش‌آموختگان در استان‌ها در حال شکل‌گیری است تا بتوان از ظرفیت این کانون‌های مردم‌نهاد برای کاهش معضلات اجتماعی استفاده کرد.
   گفتنی است در پایان مقرر شد جلسات ستادی بین دو مرکز برای هم‌افزایی‌های لازم برگزار شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: