مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • وبینار "روش‌های مواجهه با بیماران کرونایی و مراقبت از آن‌ها" در کاشان برگزار شد

   کد: 25139
   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
   کاشان/ چهارمین وبینار بهداشت و سلامت طلاب کاشان با موضوع "روش‌های مواجهه با بیماران کرونایی و مراقبت از آن‌ها" با حضور خانواده‌های طلاب و روحانیون برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، چهارمین وبینار بهداشت و سلامت طلاب کاشان با موضوع "روش‌های مواجهه با بیماران کرونایی و مراقبت از آن‌ها" با حضور خانواده‌های طلاب و روحانیون و همچنین طلاب برادر و خواهر برگزار شد.
   در این برنامه‌ی غیرحضوری، دکتر میرزایی، کارشناس اورژانس کاشان، به ارائه مطالبی در رابطه با آشنایی با ویروس کرونا و چگونگی پیدایش آن، انواع جهش‌های مختلف ویروس و خصوصیات هر جهش، انواع شرایط جسمی مختلف بیماران مبتلا به کرونا و چگونگی تشخیص مورد اورژانسی پرداخت.
   در پایان جلسه به سؤالات طلاب به صورت پرسش و پاسخ مجازی جواب داده شد و همچنین به شرکت‌کنندگان در این وبینار که به سؤالات استاد بهترین پاسخ را دادند جوایز نقدی اهدا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.