مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • امضای تفاهم‌نامه همکاری مرکز خدمات و هلال‌احمر استان خراسان شمالی

   کد: 25055
   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
   بجنورد/ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و هلال‌احمر استان خراسان شمالی به منظور گسترش همکاری‌های دو مجموعه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان شمالی، در جلسه‌ای که در ساختمان هلال‌احمر استان برگزار شد، مدیران کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و هلال‌احمر استان به‌منظور گسترش همکاری‌ها و استفاده از ظرفیت‌های فی‌مابین، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   در این جلسه نماینده ولی‌فقیه در هلال‌احمر و معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان نیز حضور داشتند.
   در ابتدا، حجت الاسلام والمسلمین توسلی نژاد مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ضمن تشکر از همکاری و همراهی هلال‌احمر استان در سال‌های گذشته، گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات و اهداف پیش روی این مرکز ارائه کرد.
   در ادامه، آقای نجات مدیرعامل هلال‌احمر استان ضمن بیان توضیحاتی در خصوص فعالیت‌های هلال‌احمر، گفت: نقش طلاب و روحانیون تأثیر مثبتی بر عملکرد این نهاد داشته و دارد.
   مدیرعامل هلال‌احمر استان در بخشی دیگری از سخنان خود آموزش را از مهم‌ترین فعالیت‌های هلال‌احمر عنوان کرد و ضمن تأکید بر بحث آموزش مهارت‌های امداد و نجات، از شرکت طلاب و روحانیون در گروه‌های داوطلبانه استقبال کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.