مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اجرای مرحله دوم طرح سنجش سلامت اساتید سطوح عالی حوزه علمیه خراسان رضوی

   کد: 25053
   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
   مشهد/ دومین مرحله طرح سنجش سلامت اساتید سطوح عالی خراسان رضوی به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان در مرکز خدمات اجرا شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌ علمیه استان خراسان رضوی، دومین مرحله طرح سنجش سلامت اساتید سطوح عالی استان به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های این مرکز در مرکز خدمات اجرا شد.
   آقای ابراهیمی مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: تشکیل پرونده سلامت اساتید از برنامه‌های مرکز خدمات است و در این راستا به صورت مستمر اطلاعات سلامت اساتید حوزه به‌روز می‌شود.
   وی افزود: در این طرح 200 نفر از اساتید سطوح دو، سه و چهار حوزه شرکت کردند و آزمایش‌های مربوط به قلب و عروق، قند و چربی، تیروئید و غربالگری ایشان انجام شد.
   مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات بیان کرد: تکمیل بانک اطلاعات سلامت و پیشگیری بیماری‌ها از اهداف این طرح است و در مرحله دوم طرح، اساتید پس از دریافت جواب آزمایش، توسط پزشک، معاینه و در صورت وجود بیماری اقدامات درمانی انجام می‌شود.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.