مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از نمایشگاه محصولات تولیدی خانواده طلاب اردبیل
   کد: 25008
   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
   اردبیل/ مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور از نمایشگاه محصولات تولیدی خانواده طلاب اردبیل بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، دکتر نورالله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و حجت الاسلام و المسلمین علائیان مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات کشور از نمایشگاه محدود (با توجه به شرایط کرونایی) محصولات تولیدی خانواده اردبیل بازدید کردند.
   مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در این بازدید از نزدیک در جریان فعالیت‌های تولیدی و کارآفرینی خانواده طلاب استان قرار گرفت و برای حمایت از این خانواده‌ها و ارائه تسهیلان به کارآفرینان استان قول مساعد داد.
   وی ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این نمایشگاه، اقدامات مرکز خدمات در حوزه توانمندسازی را کم‌نظیر دانست و ابراز امیدواری کرد همکاری‌های بین دو مجموعه در سایر استان‌ها نیز صورت پذیرد.

   همچنین در حاشیه این بازدید، پیش‌دبستانی مجموعه حوزه علمیه خواهران که به همت خواهران طلبه و همسران طلاب برادر اداره می‌شود افتتاح شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.