مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اجرای طرح سنجش سلامت ائمه جمعه در استان کرمان

   کد: 24996
   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
   کرمان/ طرح سنجش سلامت ائمه جمعه استان کرمان با حضور تعدادی از ائمه جمعه استان اجرا شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، تعدادی از ائمه جمعه استان با شرکت در طرح سنجش سلامت، از مزایای این طرح بهره‌مند شدند.
   حجت الاسلام محبی فر مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن اشاره به شرکت خوب ائمه جمعه استان در این طرح، استقبال از این گونه برنامه‌ها را در تقویت سلامت جامعه هدف مثمر ثمر دانست.
   وی انجام سنجش سلامت و معاینات مستمر همه ساله طلاب جدیدالورود، اساتید و ائمه جمعه توسط مرکز خدمات را به دلیل اهمیت موضوع سلامت جامعه هدف برای مرکز عنوان کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ارتقای سطح سلامت جامعه هدف را یکی از دغدغه‌های اصلی مرکز خدمات عنوان کرد و افزود: مرکز خدمات در کنار ارائه خدمات فرهنگی، بیمه، مسکن و ... ، ارتقای سطح سلامت جامعه هدف را نیز مورد توجه قرار داده و بحمدالله در سال‌های اخیر اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.
   خاطر نشان طرح می‌شود طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود، اساتید و ائمه جمعه هرساله توسط مرکز خدمات انجام می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.