مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بررسی مشکلات طلاب استان همدان در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن استان
   کد: 24842
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
   همدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان به‌منظور بررسی مشکلات طلاب استان دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، در جلسه‌ای که با حضور مدیرکل مرکز خدمات و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار شد، بر تقویت همکاری‌های دو نهاد به‌منظور بهره‌مندی طلاب از ظرفیت‌های تأمین مسکن بنیاد مسکن برای حائزان شرایط تأکید شد.
   در این جلسه، حجت الاسلام بسطامی مدیر کل مرکز خدمات استان ضمن تقدیر از خدمات سالیان متمادی مهندس ظفری در مسئولیت مدیرکل بنیاد مسکن استان از حمایت‌های بی‌دریغ ایشان در راستای تأمین مسکن طلاب تقدیر کرد.
   مهندس ظفری نیز در سخنانی ضمن اظهار خرسندی از تشکیل این جلسه، خدمت به قشر طلاب را از افتخارات خویش برشمرد و برای خدمات بیشتر به طلاب عزیز اظهار آمادگی کرد.
   وی ادامه داد: بنیاد مسکن آماده است زمین‌های روستایی با کاربری مسکونی را با قیمت مناسب در اختیار طلاب متقاضی قرار دهد و با پرداخت تسهیلات زمینه احداث مسکن برای طلاب در روستاها را فراهم آورد.
   در ادامه، مهندس خوش کردار معاون روستایی بنیاد مسکن استان نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در سال 99 برای همکاری بیشتر با مرکز خدمات اعلام آمادگی کرد.
   در پایان، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن اهدای لوح سپاس و یک جلد قرآن نفیس به آقای مهندس ظفری و مهندس خوش کردار، از ایشان تجلیل به عمل آورد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.