مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه هم‌اندیشی جامعه نخبگانی حوزه علمیه همدان برگزار شد

   کد: 24824
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
   همدان/ جلسه هم‌اندیشی جامعه نخبگانی حوزه علمیه همدان با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، جلسه هم‌اندیشی جامعه نخبگانی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مدیر حوزه علمیه استان و مدیرکل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات کشور برگزار شد.
   آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان در این جلسه گفت: باید نقش نخبگان حوزوی در تحقق تمدن نوین اسلامی مشخص شود؛ حوزه علمیه نمی‌تواند نسبت به نظام و انقلاب اسلامی بی‌تفاوت باشد .
   وی افزود: حمایت از جامعه نخبگانی می‌تواند طلاب را برای انجام کارهای تحقیقاتی و ورود در این عرصه ترغیب کند .
   در ادامه، حجت‌الاسلام والمسلمین فولادی مدیرکل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات به سیاست‌های کلی این مرکز در راستای بالندگی حوزه‌های علمیه و طرح‌های در حال اجرای این دفتر اشاره کرد و گفت: این نخبگان هستند که حوزه‌های علمیه را بالا می‌برند، لذا برای پویایی و رشد این قشر از طلاب با تمام وجود تلاش کرد.
   در ادامه مراسم، آیت الله موسوی اصفهانی، مدیر حوزه علمیه همدان تأکید کرد: همدان علمای علمی و اخلاقی بزرگی تربیت کرده است. رحلت آیت الله فاضلیان یکی از نخبه‌های علمی و اخلاقی، شکاف بزرگی در حوزه همدان بود، با این حال حوزه باید برای تربیت نخبه‌های علمی و اخلاقی تمام تلاش و جدیت خود را به کار بگیرد .
   حجت الاسلام بسطامی مدیرکل مرکز خدمات استان نیز در سخنانی به تشریح فعالیت‌های انجام شده در دفتر حمایت از جامعه نخبگانی استان پرداخت.
   در پایان، با انتخاب مرکز مدیریت استان، از حجج اسلام نارنج، زارع، احمدوند، زهره‌وندی و هاشمی به عنوان پنج استاد برجسته حوزه و ۱۳ نفر از اساتید سطح عالی و ۱۱ نفر از استعدادهای برتر حوزوی تجلیل شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.