مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارگاه آموزشی «تقویت سیستم ایمنی بدن از منظر طب سنتی» در یزد برگزار شد

   کد: 24813
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴
   یزد/ کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت با موضوع تقویت سیستم ایمنی بدن از منظر طب سنتی به همت مرکز خدمات استان یزد به صورت مجازی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد، هفتمین کارگاه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت با موضوع تقویت سیستم ایمنی بدن از منظر طب سنتی به صورت مجازی برگزار شد.
   در این کارگاه آموزشی، دکتر ابهت به اصول حفظ سلامتی از دیدگاه طب سنتی ایرانی پرداخت و بحث غذا و تغذیه را به عنوان اصلی‌ترین اصول برشمرد. سپس در مورد پرهیز غذایی، اصول غذا خوردن و نیز خوراکی‌های مضر توضیحاتی ارائه نمود.
   گفتنی است، کارگاه‌های آموزشی با موضوع اضطراب و استرس با سخنرانی خانم مورکیان و جلوگیری از پوکی استخوان با حضور خانم آزادی از دیگر وبینارهای آموزشی مرکز خدمات استان در روزهای گذشته بوده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.