مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در دیدار با امام جمعه زابل مطرح شد؛

   لزوم توجه به استعدادهای برتر و نخبگان منطقه سیستان

   کد: 24801
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان و مدیرکل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات کشور با امام جمعه زابل دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجج‌اسلام مهدی نژاد مدیر کل مرکز خدمات استان و فولادی مدیر کل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات کشور با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان زابل با حجت ‌الاسلام ‌و المسلمین عزیزی دیدار و گفت وگو کردند.
   در این دیدار، مدیرکل حمایت از جامعه نخبگانی به تشریح فعالیت‌ها و اهداف اداره کل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه پرداخت و در ادامه بر لزوم توجه به استعدادهای برتر و شناسایی نخبگان منطقه سیستان تأکید کرد.
   در ادامه، مدیر کل مرکز خدمات استان به طرح جامع هدفمندی خدمات اشاره کرد و اولویت دادن به جامعه نخبگانی را از ویژگی‌های مهم این طرح دانست.
   حجت الاسلام و المسلمین عزیزی ضمن قدردانی از حضور مسئولان مرکز خدمات، همکاری نهادهای حوزوی در هدفمندی این خدمات به جامعه هدف را مهم برشمرد.
   وی لزوم توجه به تربیت مدیران جوان و کارآمد در راستای کمک به تشکیل نهضت مهدوی و زمینه‌سازی در این زمینه را از اولویت‌های مهم اداره حمایت از جامعه نخبگانی دانست.
   شایان‌ذکر است در پایان از تلاش‌های علمی حجت الاسلام و المسلمین عزیزی عضو جامعه نخبگانی استان تقدیر شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.