مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قدردانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان از خدمات سلامت محور مرکز خدمات

   کد: 24781
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳
   زاهدان/ نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان در دیدار معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور از فعالیت‌های سلامت محور مرکز خدمات قدردانی کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، دکتر حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و آقای پیغمبری مدیر کل امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور و حجت الاسلام مهدی نژاد مدیر کل مرکز خدمات استان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت و گو کردند.
   آیت الله محامی در این نشست با قدردانی از فعالیت‌های سلامت محور مرکز خدمات گفت: ارائه خدمات یکسان به طلاب شیعه و اهل تسنن و همچنین بهره‌مندی علما و طلاب اهل سنت از خدمات بیمه و سلامت، جای تقدیر دارد.
   در ابتدای این دیدار، دکتر حدادی منش آماری از خدمات ارائه شده به طلاب حوزه‌های علمیه شیعه و اهل تسنن ارائه کرد و در ادامه هدفمند کردن خدمات، توجه ویژه به بهداشت و سلامت و همچنین نقش‌آفرینی در قرارگاه مواسات و همدلی را از برنامه‌های تحقق یافته در دوره فعالیت این معاونت عنوان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.