مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • پیشرفت 95 درصدی پروژه مسکن مهر طلاب تربت‌حیدریه

   کد: 24758
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰
   مشهد/ مسئول واحد خدمات مسکن مرکز خدمات حوزه علمیه استان خراسان رضوی در بازدید از پروژه مسکن مهر طلاب شهرستان تربت‌حیدریه از پیشرفت 95 درصدی این پروژه خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، مهندس سیبویه مسئول واحد خدمات مسکن مرکز خدمات استان با حضور در شهرستان تربت‌حیدریه از پروژه 20 واحدی مسکن مهر طلاب این شهرستان بازدید کرد.
   در این بازدید درباره رفع موانع و راهکارهای تسریع در تکمیل واحدهای مسکونی بحث و گفت‌وگو شد و مسئولان مرکز خدمات استان از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی، اجرا و کیفیت ساخت این پروژه‌ قرار گرفتند.
   در این بازدید، پیشرفت فیزیکی پروژه 95 درصد برآورد شد و به دلیل عدم توان مالی پیمانکار برای اتمام آن، مقرر شد آسانسور مجتمع توسط اداره کل راه و شهرسازی تهیه و نصب شده و باقیمانده امور جزئی به نمایندگی مرکز خدمات در تربت‌حیدریه تحویل تا با مبالغ باقیمانده تکمیل و تحویل متقاضیان شود.
   شایان ذکر است این بازدید با حضور معاون مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان، رئیس اداره راه و شهرسازی و مسئول نمایندگی مرکز خدمات شهرستان تربت‌حیدریه و مسئول حراست منطقه شرق کشور مرکز خدمات حوزه‌های علمیه انجام شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.