مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نشست هم‌اندیشی مرکز خدمات و فرزندان حوزه در عرصه سلامت در تهران برگزار شد

   کد: 24753
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰
   تهران/ نشست هم‌اندیشی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران و فرزندان حوزه در عرصه سلامت استان با حضور مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات کشور برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، در ابتدای جلسه، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم اکبری مدیرکل این مرکز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه و تقدیر و تشکر از حضور در این نشست هم‌اندیشی، با بیان اینکه پزشکانی که در این نشست حضور دارند یا خودشان طلبه‌اند و یا از خانواده طلاب و روحانیون هستند و به دلیل شناخت نزدیک و کامل از نوع زندگی طلبگی بهتر با دغدغه‌های طلاب و خانواده‌های محترمشان آشنا هستند و می‌توانند باراهنمایی‌های دلسوزانه، این مرکز را در ایفای نقش خود یاری نمایند.
   در ادامه، دکتر یوسفی فرد مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات با اشاره به فعالیت‌های مرکز خدمات در عرصه سلامت بیان کرد: در سال‌های گذشته با رویکرد جدید مرکز، علاوه بر درمان و پوشش بیمه‌های پایه و مازاد درمان، به بحث آموزش‌های بهداشت و سلامت در زمینه‌های مختلف سلامت پرداخته شده است.
   وی گفت: در سال 98 جمعیت قابل توجهی از جامعه هدف مرکز خدمات در کلاس‌های آموزشی بهداشت و سلامت شرکت کردند و سال 99 نیز علی‌رغم شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کارگاه‌های حضوری، این کلاس‌ها به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار می‌شود.
   مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات همچنین همکاری بیشتر فرزندان حوزه در عرصه سلامت با مرکز خدمات را خواستار شد.
   وی گفت: یکی از برنامه‌های مهم مرکز خدمات طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود به حوزه است و از فرزندان حوزه در عرصه سلامت دعوت کرد در اجرای این طرح با مرکز خدمات همکاری کنند.
   در ادامه این نشست، پزشکان حاضر در جلسه پیشنهادهایی را برای همکاری فرزندان حوزه در عرصه سلامت با مرکز خدمات بیان کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.