مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تکریم اعضای جامعه نخبگانی حوزه علمیه استان سیستان و بلوچستان

   کد: 24738
   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
   حوزه/ مدیرکل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات با 10 نفر از اعضای جامعه نخبگانی استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های‌ علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام و المسلمین فولادی مدیرکل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با حضور در منزل 10 تن از اساتید و نخبگان استان با آنان دیدار و گفت و گو کرد.
   در این دیدارها، مدیر کل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات ضمن تبیین اهمیت شناسایی و حمایت از نخبگان، ابراز امیدواری کرد که بتوانند با افزایش حمایت‌ها، موجبات رضایت اعضای جامعه نخبگانی را فراهم آورده و از سویی سبب ترغیب و تهییج سایر طلاب جهت پیوستن به این جرگه شوند.
   در پایان این دیدارها، حجت الاسلام و المسلمین فولادی از اعضای جامعه نخبگانی استان تقدیر کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.