مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • برگزاری دوره مجازی آموزش «مزاج شناسی و تقویت سیستم ایمنی بدن» در خراسان رضوی

   کد: 24687
   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
   مشهد/ دوره مجازی «آموزش سلامت» با موضوع مزاج شناسی و تقویت سیستم ایمنی بدن با حضور 30 نفر از طلاب استان و خانواده‌های آن‌ها برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان رضوی، دوره مجازی «آموزش سلامت» با موضوع مزاج شناسی و تقویت سیستم ایمنی بدن به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات برگزار شد.
   آقای ابراهیمی مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: این دوره به صورت رایگان و با هدف ارتقای سطح آگاهی طلاب در حوزه سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها با حضور 30 نفر از طلاب و خانواده‌های ایشان و ارائه دکتر غلام پور متخصص طب سنتی و مکمل و استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

   شایان ذکر است، تشریح روش‌های تقویت سیستم ایمنی بدن در طب سنتی، انواع روش‌های شناسایی مزاج، اخلاط چهارگانه بدن، آنتی‌بادی‌های طبیعی بدن، واکنش بدن در برابر بیماری‌ها، شناسایی بلغم، سودا، صفرا و دم، غذاهای مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن در فصل سرما و روش مهار کرونا با طب سنتی از محورهای این دوره بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.