مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بررسی مشکلات مسکن طلاب خراسان شمالی در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن استان

   کد: 24682
   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
   بجنورد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان شمالی به‌منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان شمالی، مدیران کل مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب دیدار و گفت و گو کردند.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین توسلی نژاد مدیر کل مرکز خدمات استان از زحمات بی دریغ و خالصانه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قدردانی کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان به مشکلات مسکن طلاب اشاره کرد و همکاری دو مجموعه برای کاهش این مشکلات را خواستار شد.
   وی به مجموعه پروژه‌های رهبری شهرک گلستان بجنورد که زیر نظر بنیاد مسکن استان راه‌اندازی شده است و استقرار شش نفر از طلاب در این پروژه اشاره کرد و با تشکر از عوامل ساخت این پروژه، تقاضا کرد در فازهای بعدی نیز برای حوزویان استان ظرفیت‌های جدیدی ایجاد شود.
   مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: در سطح روستاهای استان ما آمادگی لازم جهت خدمت رسانی به طلاب را داشته و طبق ضوابط، اعضای معرفی شده را مورد بررسی و تحقیق قرار داده و در صورت داشتن شرایط لازم، مبلغ 50 میلیون تومان وام و 30 میلیون تومان بلاعوض جهت ساخت در اختیار ایشان قرار خواهیم داد.
   مهندس محمدی ادامه داد: ان‌شاءالله بتوانیم در سال آینده نیز در پروژه رهبری بجنورد چند واحد به طلاب اختصاص داده و تحویل ایشان دهیم.
   شایان ذکر است در این جلسه معاون مسکن شهری و روستایی بنیاد مسکن و مجری مسکن مرکز خدمات استان نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.