مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • آیین کلنگ زنی پروژه 100 واحدی پنج‌تن مشهد برگزار شد

   کد: 24660
   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲
   مشهد/ آیین کلنگ زنی پروژه مسکونی 100 واحدی پنج‌تن مشهد با حضور مسئولان مرکز خدمات، بنیاد مسکن، استانداری، شهرداری و فرمانداری برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، آیین کلنگ زنی پروژه مسکونی 100 واحدی پنج‌تن مشهد با حضور حجج‌اسلام روحانی نژاد نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن و حائری مدیرکل مرکز خدمات استان، آقای دانش معاون مسکن این مرکز و مسئولان استانداری، شهرداری و فرمانداری برگزار شد.
   معاون مسکن مرکز خدمات استان حمایت از پروژه‌های مسکونی در مناطق کم برخوردار و محروم را جزء اولویت‌ها و سیاست‌های مرکز خدمات دانست و گفت: این پروژه از پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن ویژه مناطق محروم و حاشیه‌نشین شهر است و طلاب فعال تبلیغی و فرهنگی از آن بهره‌مند خواهند شد.
   وی ارائه بسته حمایتی مسکن را از دیگر برنامه‌های این مرکز دانست و افزود: بسته‌های حمایتی مسکن با اولویت‌های تبلیغ، تحصیل و تدریس در مناطق محروم، روستایی و حاشیه شهرهای استان ارائه می‌شود و همچنین اساتید و نخبگان حوزه در اولویت حمایت‌های مرکز خدمات هستند.
   معاون مسکن مرکز خدمات استان در پایان گفت: این پروژه از محل آورده طلاب، تسهیلات بانکی و بسته حمایتی مرکز خدمات و در مدت دو سال ساخته خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.