• [ اطلاعیه های کشوری ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • اطلاعیه 153 مسکن: "انتخاب ساختمان" پروژه مسکونی طلاب دلگان

   کد: 24609
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

   معاونت مسکن مرکز خدمات در نظر دارد تا مرحله انتخاب ساختمان پروژه مسکونی طلاب دلگان را به‌صورت اینترنتی انجام دهد بر همین اساس لازم است متقاضیان ضمن مطالعه این اطلاعیه از روند انجام انتخاب ساختمان مطلع گردند.
   - اعضاء می‌توانند با توجه به اولویت خود (مطابق با گروه‌بندی‌ها و تاریخ‌های اعلام شده در سایت مرکز خدمات) با مراجعه به "سامانه سخا، بخش خدمات مسکن، انتخاب ساختمان مسکونی " نسبت به انتخاب اولویت ساختمان‌های خود اقدام نمایند.
   مرحله اول:
   ابتدا اعضای پروژه به 3 گروه شامل گروه‌های 1 و2 و 3 به ترتیب متشکل از گروه 1به تعداد 20 نفر، گروه 2 به تعداد 20 نفر، گروه 3 به تعداد 22 نفر جهت تعیین ساختمان دعوت و موظف می‌باشند ظرف 6 روز از تاریخ 10/12/99 ساعت 8 صبح آغاز و تا تاریخ 16/12/99 ساعت 15 نسبت به انتخاب اولویت ساختمان با در نظر گرفتن رتبه خوش‌حسابی اقدام نمایند.( فرصت هر گروه 2 روز می‌باشد)
   تبصره: چنانچه افرادی که مربوط به هر یک از گروه‌ها نسبت به انتخاب اولویت در زمان 2 روزه خود اقدام و استفاده ننمایند می‌توانند با در نظر گرفتن رتبه خوش‌حسابی در گروه بعدی انتخاب نمایند.
   مرحله دوم: افرادی که به هر دلیلی در مرحله اول نیز نسبت به انجام انتخاب اولویت ساختمان اقدام ننمایند (افراد باقی مانده) پس اطلاع‌رسانی‌های لازم نسبت به بازگشایی سامانه در زمان مشخص و بدون در نظر گرفتن اولویت‌بندی(رتبه خوش‌حسابی) اقدام خواهد شد و هر فردی که زودتر مبلغ لازم را پرداخت نماید بتواند انتخاب ساختمان انجام دهد.
   - امکان انتخاب تعداد ساختمان برای هر شخص، با توجه به رتبه ایشان در گروه می‌باشد. به‌طور مثال فردی که نفر اول گروه می‌باشد یک انتخاب و شخصی که نفر دهم گروه می‌باشد، 10 انتخاب خواهد داشت.
   - متراژ، نقشه سایت پلان و شماره ساختمان‌ها در ذیل همین اطلاعیه و سامانه سخا انتخاب ساختمان موجود می‌باشد. اعضای محترم بایستی نهایت دقت به عمل آورده و ساختمان‌های موردنظر را به ترتیب اولویت از نظر شماره ساختمان به درستی و مطابق نقشه انتخاب نمایند. لذا امکان تغییر ساختمان پس از قطعی شدن آن وجود نخواهد داشت.
   - امکان ویرایش تنها در مهلت قانونی 2 روز امکان‌پذیر خواهد بود و بعد از مهلت مذکور امکان ویرایش مطلقاً وجود ندارد.
   - نتیجه انتخاب ساختمان متقاضیان پس از اتمام فرآیند انتخاب ساختمان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
   -راهنمای تصویری انتخاب ساختمان در این اطلاعیه و اطلاعیه مربوطه در سامانه سخا قابل مشاهده خواهد بود.
   -گروهبندی، زمان‌بندی و مبلغ جهت انتخاب ساختمان اعضا مطابق جدول ذیل می‌باشد.

   گروهبندی، زمان‌بندی و مبلغ جهت انتخاب ساختمان


   جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مرکز خدمات حوزه‌های استان سیستان و بلوچستان تماس حاصل نمایید.

    فایل پیوست
    
   1-
   2-
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: