مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قدردانی نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد از حضور نمایندگان مرکز خدمات در مناطق زلزله‌زده سی سخت
   کد: 24601
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   یاسوج/ نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از حضور به موقع نمایندگان رئیس مرکز خدمات در مناطق زلزله‌زده شهر سی سخت گفت: حضور طلاب و روحانیون جهادی در مناطق زلزله‌زده و کمک‌رسانی آنان به آسیب دیدگان از زلزله باعث محبوبیت روحانیت در بین مردم منطقه شده است.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام رحمانی مهر مدیر کل حوزه ریاست و آقای نیکزادیان مدیرکل امور استان‌های مرکز خدمات کشور و حجت الاسلام جعفری مهر مدیرکل مرکز خدمات استان به نمایندگی از رئیس مرکز خدمات با آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت و گو کردند.
   آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در استان در این جلسه با قدردانی از حضور به موقع نمایندگان رئیس مرکز خدمات در مناطق زلزله‌زده شهر سی سخت گفت: حضور طلاب و روحانیون جهادی در مناطق زلزله‌زده و کمک‌رسانی آنان به آسیب دیدگان از زلزله باعث محبوبیت روحانیت در بین مردم منطقه شده است.
   وی همچنین به برخی مشکلات طلاب و روحانیون استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و توجه بیشتر مرکز خدمات به حوزویان این استان را خواستار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام رحمانی ضمن تبریک میلاد امام جواد علیه‌السلام و ابلاغ سلام رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، گزارشی از حضور نمایندگان رئیس مرکز خدمات در مناطق زلزله‌زده شهر سی سخت و دیدار با گروه‌های جهادی طلاب و آسیب دیدگان از زلزله ارائه کرد.
   وی بیان کرد: به دستور حجت الاسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات ستاد حوادث غیر مترقبه در این مرکز به منظور کمک رسانی به آسیب دیدگان از حوادث طبیعی تشکیل شده است و در حوادث سال‌های اخیر از جمله در سیل و زلزله و شیوع کرونا در کمک‌رسانی به عموم مردم نقش‌آفرین بوده است.
   مدیرکل حوزه ریاست مرکز خدمات گفت: در حوادث مختلفی که در کشور رخ می‌دهد مرکز خدمات با اعلام شماره حسابی اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی می‌کند و همچنین مراکز استانی مرکز خدمات در سطح کشور اقدام به جمع‌آوری کمک‌های غیر نقدی طلاب و روحانیون می‌کنند و این کمک‌ها در مناطق حادثه دیده توزیع شده است.
   در ادامه جلسه، آقای نیکزادیان مدیرکل امور استان‌های مرکز خدمات با اشاره به جامعه هدف مرکز خدمات بیان کرد: تمامی طلاب و روحانیون ایرانی، غیر ایرانی، شیعه و سنی، برادر و خواهر و همچنین معمرین، خانواده روحانیون مرحوم و ائمه جماعت تحت پوشش مرکز خدمات هستند.
   مدیرکل امور استان‌های مرکز خدمات گفت: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بازوی نمایندگان ولی‌فقیه در حمایت از طلاب و روحانیون است و برای موفقیت در انجام وظیفه خود نیازمند حمایت معنوی ایشان از فعالیت‌های مرکز هستیم.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.