مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار نمایندگان رئیس مرکز خدمات حوزه با طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده سی سخت
   کد: 24600
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   یاسوج/ نمایندگان رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده سی سخت دیدار کردند و ضمن قدردانی از این حضور جهادی، در جریان آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده قرار گرفتند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام رحمانی مهر مدیرکل حوزه ریاست و آقای نیکزادیان مدیرکل امور استان‌های مرکز خدمات کشور و حجت الاسلام جعفری مهر مدیرکل مرکز خدمات استان به نمایندگی از رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده سی سخت دیدار و گفت‌وگو کردند و در جریان آخرین وضعیت این مناطق قرار گرفتند.
   مدیرکل حوزه ریاست مرکز خدمات در سخنانی با قدردانی از حضور ارزشمند طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده گفت: طلاب و روحانیون در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی به مردم چه در جنگ تحمیلی و چه در حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله و شیوع کرونا همواره به صورت جهادی و خودجوش در کنار مردم بوده‌اند و به آسیب دیدگان از این حوادث کمک کرده‌اند.
   وی ادامه داد: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نیز وظیفه خود می‌داند در این حوادث نقش مؤثری داشته باشد و برای کمک به آسیب دیدگان از هیچ تلاشی فروگذار نکند.
   حجت الاسلام رحمانی مهر گفت: در سال‌های اخیر ستاد حوادث غیرمترقبه در مرکز خدمات برای کمک‌رسانی به عموم مردم در این‌گونه حوادث تشکیل شده است و در حوادث مختلف با اعلام شماره حساب اقدام به جمع‌آوری کمک‌های طلاب و روحانیون کرده است و این کمک‌ها در این مناطق هزینه شده است.
   همچنین، مدیرکل امور استان‌های مرکز خدمات ضمن تبریک ولادت امام جواد علیه‌السلام گفت: حضور شما طلاب جهادی در کنار مردم در حال حاضر کمتر از شرکت در جنگ نیست و این حضور بسیار ارزشمند است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.