مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌ها صورت گرفت؛

   برگزاری کارگاه آموزشی «تقویت سیستم ایمنی بدن از منظر طب سنتی» در یزد

   کد: 24548
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
   یزد/ چهارمین کارگاه آموزشی بهداشت و ارتقای سلامت با موضوع «تقویت سیستم ایمنی بدن از منظر طب سنتی» به صورت مجازی در یزد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد، چهارمین کارگاه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت با موضوع تقویت سیستم ایمنی بدن از منظر طب سنتی به صورت مجازی در یزد برگزار شد.
   در این کارگاه آموزشی، دکتر زارع به اصول حفظ سلامتی از دیدگاه طب سنتی ایرانی پرداخت و بحث ورزش را به عنوان اساسی‌ترین اصول برشمرد. سپس در مورد معیارها و حدود ورزش معتدل، عوارض ناشی از کم تحرکی، و نیز معیارهای توقف ورزش توضیحاتی ارائه کرد.
   گفتنی است، در روزهای گذشته، کارگاه‌های آموزشی مجازی بهداشت و ارتقای سلامت با موضوعات «طب سنتی» با حضور دکتر ابهت و نیز «اضطراب و استرس» با حضور سرکار خانم مورکیان به همت مرکز خدمات استان برگزار شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.