مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • آخرین مهلت پرداخت سرانه ورزشی خانواده طلاب قم
   کد: 24532
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹

   معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم به اطلاع می‌رساند، همسر و فرزندان ورزشکار طلاب و روحانیون غیر شاغل دارنده پرونده فعال مرکز خدمات، می‌توانند با ارائه برگ خرید (فاکتور) معتبر حضور در مناسک گوناگون ورزشی سرانه شرکت در این فعالیت‌های ورزشی را دریافت نمایند.
   لازم است ذکر شود، برگ خرید ارائه‌شده باید دارای مشخصاتی چون نام شرکت‌کننده، تاریخ شرکت در کلاس و جمع مبلغ پرداخت‌شده در سال 1399 ، برگ خرید ممهور به مهر باشگاه و یا مراکز رسمی عرضه محصولات ورزشی و دارای تاریخ باشد.
   همچنین آخرین‌مهلت ارائه برگ خرید 9 اسفندماه 99 است و ورزشکاران می‌بایست برگ خرید(فاکتور) را به‌صورت حضوری به معاونت خانواده و امور فرهنگی تحویل دهند.
   خاطرنشان می‌شود ساکنین شهرک‌های پردیسان و مهدیه جهت تحویل برگ خرید خود به مرکز خدمات پردیسان، معاونت فرهنگی مراجعه نمایند و ساکنین داخل شهر قم می‌توانند برگ خرید خود را به مرکز خدمات استان قم (طبقه منفی یک ساختمان مرکزی واقع در خیابان شهید قدوسی، معاونت فرهنگی) ارائه نمایند.


   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.