مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برپایی نمایشگاه سلامت در مرکز خدمات استان خوزستان

   کد: 24517
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
   اهواز/ به همت معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان خوزستان، نمایشگاهی با محوریت سلامت و پیشگیری و با هدف آشنا سازی طلاب با سرفصل‌های بهداشت و سلامت، در مرکز خدمات استان برپا شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خوزستان، به همت معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان، نمایشگاهی با محوریت سلامت و پیشگیری و با هدف آشنا سازی طلاب با سرفصل‌های بهداشت و سلامت، هم‌زمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مرکز خدمات استان برپا گردید .
   حجت الاسلام آقاجانی با بیان اهمیت آشنایی طلاب با اصول بهداشت و سلامت خاطر نشان کرد: بهترین برنامه و راه‌کار در داشتن جامعه‌ای سالم، توجه به موضوع پیشگیری است.
   در این نمایشگاه، علاوه بر پاسخگویی به سؤالات طلاب و مراجعه‌کنندگان محترم، کتاب‌هایی با عناوین مختلف در معرض عموم قرار گرفته است و بروشورهایی نیز در میان آنان توزیع شد.
   تغذیه سالم و خود مراقبتی، بیماری‌های قلبی و عروقی، ویروس کرونا و راه‌های پیشگیری و درمان، راهنمای خود مراقبتی جوانان، دانستنی‌های ازدواج سالم و ... از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این نمایشگاه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.