مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کارشناس مسئول ارتباطات اداره کل جامعه نخبگانی مرکز خدمات خبر داد:

   برگزاری اولین دوره مهارت افزایی ویژه برگزیدگان رویداد شتاب‌دهی به ایده‌های جامعه نخبگانی

   کد: 24507
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
   حجت الاسلام حیدرعلی از برگزاری اولین رویداد مهارت افزایی با همکاری دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه قم خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام سعید حیدرعلی کارشناس مسئول ارتباطات اداره کل جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بیان کرد: اداره کل جامعه نخبگانی مأموریت خود را در گام دوم فعالیت‌ها، حمایت از طرح‌های علمی جامعه نخبگانی با همکاری نهادهای حوزوی تعریف کرده و در این راستا اولین رویداد شتابدهی به ایده‌های اعضای جامعه نخبگانی برگزار گردید که در آن دوره، بیش از 200 ایده به این اداره ارسال که بعد از بررسی در کارگروه‌های مختلف، 14 ایده از نظر اساتید فن، تأیید و حائز رتبه شد.
   گفتنی است اولین دوره مهارت افزایی ویژه برگزیدگان اولین رویداد شتابدهی به ایده‌های اعضای جامعه نخبگانی با حضور اساتید برجسته تهران برگزار خواهد شد.
   این دوره آموزشی به صورت کارگاهی و برای آشنایی با زیست بوم کارآفرینی و اقتصاد نوآوری (با تمرکز بر حوزه اقتصادی فرهنگ و علوم انسانی) با سر فصل‌های:
   • آشنایی و معرفی اجزای زیست بوم فناوری و نوآوری
   • مفاهیم مربوط به اقتصاد فرهنگ
   • اهمیت حمایت از نوآوری در زمینه اقتصاد فرهنگ و علوم انسانی
   • بررسی نمونه‌های موفق بین‌المللی در زمینه حمایت از اقتصاد و فرهنگ علوم انسانی
   به همت اداره کل جامعه نخبگانی مرکز خدمات و همکاری دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه قم در روز دوشنبه 4 اسفندماه برگزار خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.