مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مجمع عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار شد

   کد: 24499
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶
   مجمع عمومی عادی سالیانه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برای سال مالی 1398 برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مجمع عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه برای سال مالی 1398 با حضور معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری و همراهان ایشان و مدیرعامل موسسه حسابرسی مفید راهبر(از طریق ارتباط مجازی) همچنین هیئت مدیره، رئیس مرکز و معاونان ایشان برگزار شد.
   در این جلسه، دکتر ایروانی معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری از اعضای هیئت مدیره به دلیل حضور فعال و برگزاری منظم جلسات هیئت مدیره، از رئیس مرکز بابت پشتکار فراوان و خستگی‌ناپذیری در حمایت از برنامه‌های تأمین اجتماعی طلاب و روحانیون همچنین از مدیران و همکاران مرکز که برای انضباط بخشی هر چه بیشتر در این سازمان بزرگ تلاش می کنند تقدیر و تشکر کردند.
   در ادامه جلسه، حجت الاسلام والمسلمین نواب رئیس هیئت مدیره ضمن تشکر از دکتر ایروانی و همکاران ایشان دکتر عبداللهی زاده و دکتر شالچیان، از تلاش های موسسه حسابرسی مفید راهبر در ارتقای نظام مالی مرکز خدمات به صورت ویژه تقدیر و تشکر کرد و گفت: سعی و تلاش مرکز بر رعایت کامل ضوابط و مقررات است.
   همچنین، حجت الاسلام والمسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات با خیرمقدم به اعضای مجمع عمومی مرکز، ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و دهه مبارک فجر را تبریک گفته و یاد و خاطره امام راحل، شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را گرامی داشته و تاکید فرمود: مرکز ضمن رعایت نظم و انضباط مالی و شفافیت، برای هفتمین سال متوالی موفق به اخذ گزارش حسابرسی مقبول شده است.
   وی با عنایت به گردش مالی بالا و مسائل و اقتضائات متنوع مرکز از همکاران و مدیران مرکز که با تلاش و رعایت ضوابط موجب صدور گزارش حسابرسی مقبول شده اند، تشکر کرد و افزایش ارتباط بین معاونت نظارت و حسابرسی با مرکز به منظور اطلاع دقیق تر از عملکرد و توجه به اقتضائات حوزه اجرا را خواستار شد.
   در ادامه، گزارش عملکرد سال 98 مرکز ارائه گردید که پس از ارائه گزارش، مجمع مراتب تقدیر و تشکر خود بابت ارائه خدمات مناسب و متنوع به طلاب را بیان کردند. سپس دکتر نادریان مدیرعامل موسسه حسابرسی مفید راهبر ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و دهه مبارک فجر، قرائت گزارش حسابرسی را آغاز کرد. در ادامه جلسه بندهای گزارش حسابرسی مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفته و تصمیمات لازم به منظور اصلاح موارد مطرح شده در گزارش و ایجاد بهبودهای مدیریتی در مرکز اتخاذ گردید.
   در انتها گزارش عملکرد، گزارش حسابرسی و صورت‌های مالی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برای سال مالی منتهی به 29/12/1398 با تعیین تکالیف مشخص، مورد تصویب مجمع عمومی مرکز قرار گرفت.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.