مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تکریم 772 نفر از معمرین و خانواده روحانیون مرحوم خراسان رضوی

   کد: 24417
   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   مشهد/ مدیرکل و مسئولان معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌ علمیه خراسان رضوی به صورت حضوری و مجازی با 772 نفر از معمرین و خانواده روحانیون مرحوم استان دیدار و گفت‌وگو کرده و ضمن تکریم و دلجویی از آنان در جریان مشکلاتشان قرار گرفتند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌ علمیه خراسان رضوی، مدیرکل و مسئولان معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌ علمیه استان به صورت حضوری و مجازی با 772 نفر از معمرین و خانواده روحانیون مرحوم استان دیدار و گفت‌وگو کرده و ضمن تکریم و دلجویی از آنان در جریان مشکلاتشان قرار گرفتند.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در این دیدارها ضمن ابلاغ سلام رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در جریان مشکلات این خانواده‌ها قرار گرفت و گفت: روحانیون معمر عمر خود صرف تبلیغ دین اسلام و گسترش مکتب اهل‌بیت (ع) کرده‌اند و تکریم آنان از وظایف مرکز خدمات حوزه است.
   وی افزود: طرح تکریم معمرین و خانواده روحانیون فقید از جمله خدمات عاطفی مرکز خدمات است که هر ساله اجرا می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.