مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اجرای طرح سنجش سلامت ائمه جمعه
   کد: 24414
   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸
   طرح سنجش سلامت ائمه جمعه با اجرای طرح برای ائمه جمعه استان همدان در ساختمان ستادی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در قم آغاز شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، طرح سنجش سلامت ائمه جمعه استان همدان به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات در ساختمان ستادی این مرکز در قم اجرا شد.
   در این طرح 23 نفر از ائمه جمعه استان همدان شرکت کردند.
   گفتنی است، این طرح با هماهنگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، برای کل کشور اجرا خواهد شد. هدف از انجام این طرح، ارزیابی وضعیت سلامت، شناسایی بیماری‌‌ها و شدت آن، همچنین برنامه‌ریزی و اجرای طرح درمان در افراد می‌باشد.
   قابل ذکر این که مرکز خدمات حوزه های علمیه، طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود را برای برادران در تمامی استان‌ها به اجرا درآورده است.
   همچنین بعد از اجرای این طرح، نشست رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و ائمه جمعه استان همدان در سالن جلسات مرکز برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.