مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود مدارس علمیه نمایندگی ایرانشهر اجرا شد

   کد: 24387
   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
   ایرانشهر / طرح سنجش سلامت طلاب برادر جدیدالورود سال 99 مدارس علمیه تحت پوشش نمایندگی مرکز خدمات ایرانشهر اجرا شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی ایرانشهر، طرح سنجش سلامت طلاب برادر جدیدالورود به مدارس علمیه به همت این نمایندگی و با همکاری مراکز بهداشت شهرستان‌های ایرانشهر، دلگان و اداره امور آزمایشگاه‌های این شهرستان‌ها اجرا شد.
   حجت الاسلام بامری مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ایرانشهر ضمن قدردانی از همکاری مراکز بهداشت شهرستان‌های ایرانشهر و دلگان، درباره اجرای این طرح گفت: سنجش سلامت طلاب جدیدالورود یکی از برنامه‌های مهم معاونت سلامت و امور بیمه‌ها است که امسال در پنج مدرسه علمیه جنوب استان و با شرکت 33 نفر از طلاب جدیدالورود انجام شد.
   همچنین، آقای عباسی کارشناس مسئول این نمایندگی درباره نحوه اجرای طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود به مدارس علمیه گفت: مرحله اول این طرح با تکمیل شناسنامه سلامت توسط هر طلبه و سپس در مرحله دوم با مراجعه حضوری طلاب و اخذ آزمایش‌ها توسط کادر آزمایشگاه‌های مرکزی شهرستان‌های ایرانشهر و دلگان انجام شد.
   وی گفت: در مرحله سوم طرح، پس از هماهنگی‌های لازم با مراکز درمانی، بررسی نتایج آزمایش‌ها و معاینه‌های لازم توسط پزشک معاین انجام و پرونده سلامت برای هر کدام از طلاب تکمیل شد.
   گفتنی است، طرح سنجش سلامت هر ساله در سطح کشور برای داوطلبان ورود به حوزه‌های علمیه اجرا می‌شود و پس از اجرای این طرح، اطلاعات به دست آمده در پرونده سلامت به صورت الکترونیکی ثبت شده و بانک اطلاعات پزشکی ایجاد می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.