مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مرکز خدمات و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم تفاهم نامه همکاری امضا کردند
   کد: 24368
   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
   قم/ در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و کانون پرورش فکری کودکان قم تفاهم‌نامه گسترش همکاری امضا کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و کانون پرورش فکری کودکان قم تفاهم‌نامه گسترش همکاری امضا کردند.
   بر اساس این گزارش، این تفاهم‌نامه که با هدف ارتقای سطح همکاری در حوزه فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی به امضای طرفین رسید، با تکیه‌بر استعدادیابی ویژه فرزندان طلاب با مشارکت طرفین تنظیم و تدوین‌شده است.
   گفتنی است، این تفاهم‌نامه در یک نشست رسمی با حضور معاونان و کارکنان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان استان به امضا مدیران دو مجموعه رسید.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم طاهری، مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم در این نشست طی سخنانی به برکات سفر استانی رهبر معظم انقلاب به استان قم اشاره کرد و اظهار داشت: احداث پروژه ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم در شهرک پردیسان یکی از مصادیق برکاتی است که در جریان سفر رهبر معظم انقلاب به استان ایجاد شد.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم بابیان این‌که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم دومین کانون بزرگ کشور است، گفت: تبیین صحیح و دقیق دستاوردهای انقلاب اسلامی به‌عنوان محور فعالیت‌های پرورش فکری در کانون‌ها یک ضرورت است.
   وی بابیان این‌که تبیین اهداف معمار و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی اساس رشد اندیشه تمدنی است، ابراز داشت: قم و هم‌جواری با بانوی کرامت می‌تواند فرصت استثنایی برای استفاده از برکات معنوی و رشد اندیشه دینی نوجوانان باشد.
   همچنین، دکتر حامد حجتی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم طی سخنانی به شیوه‌های اجرای فعالیت‌های پرورش فکری اشاره کرد و گفت: تجارب کانونی ما نشان می‌دهد رویکرد کتابخانه محور تأثیر ویژه‌ای در موضوع رشد و بالندگی اندیشه نوجوانان دارد.
   وی ادامه داد: از تمام ظرفیت‌ها برای هدایت پرورشی منطبق بر استعدادهای نوجوانان با محوریت انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی استفاده خواهیم کرد.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.