مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب استان اردبیل بررسی شد

   کد: 24327
   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴
   اردبیل/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل، به‌منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب این استان، دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، حجت الاسلام و المسلمین کریمی، مدیر کل مرکز خدمات و مهندس سبحانی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب این استان دیدار و گفت و گو کردند.
   دریافت زمین مناسب جهت ساخت مشارکتی، دسترسی به واحدهای موجود بنیاد برای واگذاری به طلاب، همکاری با خیرین مسکن ساز منطقه، استفاده از وام‌های مشارکتی و تسهیلات بلاعوض و ... از جمله درخواست‌های مطرح شده از سوی مدیر کل مرکز خدمات استان، بود.
   در ادامه، مهندس سبحانی، همکاری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه را برای بنیاد مسکن، مایه افتخار دانست و گفت: در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ظرفیت‌های بسیار خوبی برای تعمیرات و ساخت منازل روستایی وجود دارد که با تعامل دو طرف می‌توان گام‌های مؤثری برداشت.
   مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل، ادامه داد: اقداماتی که بنیاد مسکن استان تا پایان سال 99 می‌تواند انجام دهد عبارت‌اند از:
   • معرفی طلاب واجد شرایط در شهرها و روستاهای استان، برای ثبت‌نام و تشکیل پرونده برای دریافت تسهیلات 15 میلیون تومانی 4 درصدی تعمیرات و 5 میلیون تومانی کمک بلاعوض
   • واگذاری چند واحد از پروژه‌های در حال ساخت به طلاب

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.