مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تجلیل از مراکز درمانی مرتبط با طرح سنجش سلامت طلاب استان سیستان و بلوچستان

   کد: 24244
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان از مراکز درمانی مرتبط با طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود استان در سال 98 قدردانی کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، مدیرکل مرکز خدمات استان از مراکز درمانی و آزمایشگاه‌هایی که در اجرای طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود برادر در سال 98 با این مرکز همکاری داشتند قدردانی کرد.
   حجت الاسلام مهدی نژاد در این دیدارها گفت: طرح سنجش سلامت طلاب با رویکرد سلامت ‌محوری از سوی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان پیگیری و با همکاری آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و پزشکان طرف قرارداد در کلیه شهرستان‌های استان در سال 1398 صورت گرفت .
   وی در ادامه تأکید کرد: این امر مهم میسر نمی‌گردید مگر با همت و تلاش همکاران مرکز خدمات، مراکز درمانی و آزمایشگاهی در سطح استان، لذا بر خود لازم میدانیم از زحمات همه این بزرگواران تشکر کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.