مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اصفهان مطرح کرد
   اجرای موفقیت‌آمیز مرحله دوم رزمایش خدمات غیرحضوری در مرکز خدمات اصفهان
   کد: 24202
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
   اصفهان / مرحله دوم رزمایش خدمات غیرحضوری از ابتدای آبان ماه آغاز شد و تا پایان دی ماه 1399 ادامه داشت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عسگری مدیرکل مرکزخدمات استان، اجرای مرحله دوم رزمایش خدمات غیر حضوری را موفقیت آمیز توصیف کرد.
   وی خاطر نشان کرد: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و وضعیت قرمز استان در اکثر اوقات، ارائه خدمات غیر حضوری از سوی مرکز، یکی از بهترین تصمیمات در طی این سال‌ها بوده و نقش مهمی در پیشگیری از ابتلا به این بیماری در بین طلاب و روحانیون محترم داشته است.
   وی افزود: شیوع این بیماری بهانه‌ای شد تا مرکز در جهت اجرای دولت الکترونیک و ارائه خدمات غیر حضوری گامی بلند و محکم بردارد و بحمدالله مرکز خدمات در بین سایر مراکز حوزوی و حتی غیر حوزوی پیشگام است.
   مدیر کل مرکز خدمات استان یادآور شد: مرحله دوم رزمایش نسبت به مرحله اول با مشکلات کمتر و استقبال بیشتر جامعه هدف برگزار شد. البته بعضی نواقص و مشکلات در این زمینه وجود دارد که می‌شود با برنامه‌ریزی بهتر، نسبت به رفع آنها اقدام کرد.
   وی این رزمایش را گامی در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی بر عمل به شیوه‌نامه‌های بهداشتی برشمرد.
   حجت الاسلام و المسلمین عسگری در خاتمه از رئیس مرکز و اداره کل فناوری و مدیریت اطلاعات، برای برنامه‌ریزی و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای انجام این رزمایش قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.