مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود خراسان رضوی اجرا شد
   کد: 24017
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   مشهد/ طرح سنجش سلامت طلاب برادر جدیدالورود استان خراسان رضوی در 65 مدرسه علمیه استان اجرا شد.
   طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود خراسان رضوی اجرا شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، طرح سنجش سلامت طلاب برادر جدیدالورود استان به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های این مرکز اجرا شد.
   آقای ابراهیمی مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان درباره اجرای این طرح گفت: امسال طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود استان در 65 مدرسه علمیه و با شرکت 800 نفر از طلاب مشهد و شهرستان‌های خراسان رضوی انجام می‌شود.
   وی افزود: طرح سنجش سلامت طلاب با مشارکت مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان و با هدف پیشگیری از بروز بیماری‌ها از سال 1392 به‌صورت گسترده برای طلاب جدیدالورود حوزه انجام می‌شود و تاکنون 9000 نفر در این طرح شرکت کرده‌اند.
   مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان سلامتی و تندرستی را یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر انسانی دانست و بیان کرد: انجام آزمایش‌ و سنجش سلامت دوره‌ای می‌تواند در تشخیص زودهنگام بیماری‌ها و جلوگیری از تشدید آن‌ها مؤثر باشد.
   گفتنی است، این طرح هر سال در سه‌ماهه اول سال تحصیلی حوزه‌های علمیه کشور برای طلاب جدیدالورود اجرا می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.