مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات استان کرمان:
   رزمایش غیرحضوری بستری مناسب برای ارتقای دانش دریافت خدمات از طریق فضای مجازی
   کد: 23947
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶
   کرمان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان آمار پائین مراجعات نسبت به مرحله اول رزمایش خدمات غیرحضوری را یکی از آثار خوب این رزمایش عنوان کرد و گفت: رزمایش غیرحضوری بستری مناسب برای ارتقای دانش دریافت خدمات از طریق فضای مجازی است.
   رزمایش غیرحضوری بستری مناسب برای ارتقای دانش دریافت خدمات از طریق فضای مجازی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، مرحله دوم رزمایش ارائه خدمات غیرحضوری با هدف فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم لزوم حضور طلاب و روحانیون در مرکز خدمات در حال اجرا است.
   حجت الاسلام و المسلمین محبی فر مدیر کل مرکز خدمات استان با اشاره به موفقیت آمیز بودن این رزمایش اظهار داشت: یکی از موفقیت‌های این رزمایش، توانمندتر شدن جامعه هدف در جهت استفاده و دریافت خدمات از طریق فضای مجازی است.
   وی آمار پائین مراجعات نسبت به مرحله اول رزمایش را یکی دیگر از آثار خوب این رزمایش عنوان کرد و اظهار داشت: ان‌شاءالله با ادامه همین روند بتوانیم خدمات را هر چه‌بهتر در بستر فضای مجازی به جامعه هدف ارائه دهیم.
   خاطر نشان می‌شود رزمایش مذکور از ابتدای آبان ماه سال جاری شروع و تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.