مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بررسی مشکلات مسکن طلاب اردبیل در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان

   کد: 23882
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴
   اردبیل/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان اردبیل به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند.
   بررسی مشکلات مسکن طلاب اردبیل در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین کریمی مدیرکل مرکز خدمات و آقای افتخاری مدیرکل ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) استان با حضور در دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان با آیت الله عاملی دیدار و گفتگو کردند.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در این جلسه با قدردانی از دغدغه‌های آیت الله عاملی نسبت به مشکلات طلاب به ویژه در موضوع مسکن، به عزم مرکز خدمات و ستاد اجرائی فرمان حضرت امام(ره) استان برای شروع ساخت مسکن برای طلاب اشاره کرد و حمایت نماینده ولی‌فقیه در استان از طرح را خواستار شد.
   آیت الله عاملی با تحسین همکاری دو مجموعه مرکز خدمات و ستاد اجرائی فرمان حضرت امام(ره) استان بر حمایت خود از طرح رفع مشکلات مسکن طلاب تأکید کرد و انجام کار کارشناسی دقیق برای ساخت مسکن را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.