مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیر کل مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی مطرح کرد:
   توسعه سامانه‌های خدمات الکترونیک در طرح رزمایش خدمات غیرحضوری مرکز خدمات
   کد: 23861
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
   مشهد/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری گفت: اجرای طرح رزمایش خدمات غیرحضوری باعث توسعه سامانه‌های خدمات الکترونیک مرکز خدمات شده و پاسخگویی به موقع کارکنان مرکز می‌تواند ضریب موفقیت این طرح را افزایش دهد که باعث صرفه‌جویی در وقت طلاب و تسهیل پیگیری مشکلات آن‌ها می‌شود.
   توسعه سامانه‌های خدمات الکترونیک در طرح رزمایش خدمات غیرحضوری مرکز خدمات

   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر مرکز خدمات خراسان رضوی در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات استان اجرای رزمایش خدمات غیرحضوری مرکز خدمات را ارزشمند توصیف کرد و گفت: گران‌بهاترین سرمایه‌ای که خداوند متعال به انسان عنایت فرموده عمر است و در عصر ارتباطات باید به سمت مجازی شدن پیش رفت و در حال حاضر به خاطر شیوع بیماری کرونا توفیق اجباری برای تسریع در این امر محقق شده است.
   وی افزود: دومین مرحله رزمایش خدمات غیرحضوری از ابتدای آبان ماه شروع شده و تا پایان دی‌ماه تمدیدشده است و در این طرح بسترهای ارائه خدمات الکترونیک مرکز تقویت‌شده و طلاب می‌توانند بسیاری از خدمات مرکز را به صورت غیرحضوری انجام دهند.
   مدیر مرکز خدمات خراسان رضوی بیان کرد: سامانه‌های سخا، سجا، نرم‌افزار همراه خدمات، کانال‌های اطلاع‌رسانی و پاسخگویی مرکز خدمات و تلفن‌های مرکز استان از جمله راه‌های ارتباطی در ایام رزمایش خدمات غیرحضوری مرکز است.
   وی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح باعث توسعه سامانه‌های خدمات الکترونیک مرکز خدمات شده و پاسخگویی به‌موقع کارکنان مرکز می‌تواند ضریب موفقیت این طرح را افزایش دهد که باعث صرفه‌جویی در وقت طلاب و تسهیل پیگیری مشکلات آن‌ها می‌شود.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری اظهار داشت: با اجرای موفق طرح رزمایش خدمات غیرحضوری، مرکز خدمات در زمره ادارات پیشگام در ارائه خدمات الکترونیک خواهد بود.
   سامانه های ارائه خدمات غیر حضوری و پاسخگویی مرکز خدمات حوزه علمیه استان
   پیگیری و پاسخگویی ۴۸ ساعته درخواست های الکترونیک طلاب در قسمت سایر درخواست های سامانه سخا
   سامانه سخا service.csis.ir
   سامانه پاسخگویی سجا: ۰۲۵۳۱۲۰۰
   نرم افزار همراه خدمات دانلود http://go2l.ir/CSISapp
   وب سایت Go2l.ir/CSIS_42
   کانال اطلاع رسانی و پاسخگویی مرکز خدمات استان
   https://eitaa.com/joinchat/1085014065Cc2063e5e5b


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.