مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم از مرکز خدمات
   کد: 23770
   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
   قم/ رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم از زیرساخت‌های فناوری اطلاعات مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بازدید کرد.
   بازدید رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم از مرکز خدمات

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، همایون یزدان پناه رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم و مشاور شهردار در حوزه فناوری اطلاعات و محسن رنجبر معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهردار قم از سایت رزمایش غیرحضوری مرکز خدمات، سامانه جامع ارتباطات(سجا) و مرکز داده مرکز خدمات بازدید کردند.
   پس از این بازدید، نشستی با حضور حجج اسلام مهدوی مدیرکل فناوری و مدیریت اطلاعات مرکز خدمات و طاهری مدیرکل مرکز خدمات استان قم و رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم برگزار شد.
   مدیرکل فناوری و مدیریت اطلاعات مرکز خدمات در این نشست به معرفی اهداف و رسالت‌های مرکز خدمات پرداخت و اظهار داشت: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بالاترین سطح ارتباطی را با طلاب و خانواده‌های روحانیون دارد.
   وی با اشاره به نزدیکی خدمات غیرحضوری مرکز به دولت الکترونیک، گفت: بیش از 70 درصد خدمات مرکز بر بستر خدمات غیرحضوری عرضه می‌شود. در شرایط فعلی کشور و محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا، ضرورت استفاده از سامانه‌های غیرحضوری دوچندان شده است و به همین منظور در سال جاری دو رزمایش خدمات غیرحضوری در مرکز اجرا شده است.
   وی ادامه داد: رزمایش اول در ماه مبارک رمضان برگزار شد و رزمایش دوم از ابتدای آبان ماه آغاز شده و در حال برگزاری آن هستیم و تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت.

   مهندس یزدان پناه در این نشست از مدیران مرکز خدمات برای تلاش در ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیکی نمودن فعالیت‌ها قدردانی کرد و پیشرفت‌های مرکز خدمات در این زمینه را ستودنی عنوان کرد.
   وی همچنین پیشنهادهایی را برای افزایش همکاری شهرداری قم و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در اجرای برنامه‌های مشترک در بستر خدمات غیر حضوری ارائه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.