مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • ویژه والدین قمی؛
   کارگاه سواد رسانه‌ای به‌صورت مجازی برگزار می‌شود
   کد: 23765
   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
   قم/ کارشناس امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم بابیان این‌که این کلاس مجازی با موضوع «آداب مصرف رسانه» به‌صورت محدود برگزار خواهد شد، ابراز داشت: علاقه‌مندان توجه داشته باشند، اولویت شرکت در این دوره با افرادی است که در فرایند ثبت‌نام از 6 لغایت 15 دی‌ماه زودتر ثبت‌نام کرده باشند.
   کارگاه سواد رسانه‌ای به‌صورت مجازی برگزار می‌شود

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، بهره‌مندی از رسانه و فضای مجازی و شناخت اقتضائات دنیای تارعنکبوتی فضای مجازی نیازمند دانش و آموزش‌هایی است که اگر به آن توجه نشود ممکن است؛ ضایعات و مخاطرات جدی به دنبال داشته باشد.

   حجت‌الاسلام علی باغبانی در گزارشی از برگزاری کارگاه غیرحضوری سواد رسانه خبر داد و اظهار داشت: با توجه به توسعه زیرساخت‌های آموزشی در شرایط فراگیری کرونا به‌منظور آشنایی والدین با آسیب‌ها و مخاطرات شبکه‌های اجتماعی برای نوجوانان، کارگاهی آموزشی به‌صورت مجازی از سوی معاونت فرهنگی مرکز خدمات قم تدارک دیده‌شده است.

   کارشناس امور فرهنگی مرکز خدمات قم بابیان این‌که این کلاس مجازی با موضوع «آداب مصرف رسانه» به‌صورت محدود برگزار خواهد شد، ابراز داشت: علاقه‌مندان توجه داشته باشند، اولویت شرکت در این دوره افرادی است که در فرایند ثبت‌نام از 6 لغایت 15 دی‌ماه، زودتر ثبت‌نام کرده باشند.

   حجت‌الاسلام باغبانی بابیان این‌که این کارگاه به‌صورت رایگان و همراه با اعطای گواهینامه معتبر خواهد بود، عنوان داشت: علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه برای ثبت‌نام در این کارگاه با شماره‌های 31206936 و یا 31206961 تماس گرفته، به‌صورت غیرحضوری ثبت‌نام نمایند.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.