مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • رزمایش دوم خدمات غیرحضوری مرکز خدمات تا پایان دی ماه تمدید شد
   کد: 23725
   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱
   مرحله دوم رزمایش خدمات غیرحضوری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با توجه به ابلاغ ستاد ملی کرونا تا پایان دی ماه سال جاری تمدید شد.
   رزمایش دوم خدمات غیرحضوری مرکز خدمات تا پایان دی ماه تمدید شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مرحله دوم رزمایش خدمات غیرحضوری مرکز خدمات با توجه شرایط حاد شیوع بیماری کرونا تا پایان دی ماه سال جاری تمدید شد.

   حجت‌الاسلام و المسلمین مهدوی مدیرکل فناوری و مدیریت اطلاعات مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در گفتگو با روابط عمومی این مرکز بر لزوم فاصله‌ گذاری اجتماعی و استفاده از خدمات غیرحضوری تأکید کرد و افزود: مرحله دوم رزمایش خدمات غیرحضوری با توجه به ابلاغ ستاد ملی کرونا تا پایان دی ماه سال جاری تمدید شد.

   وی با بیان اینکه بخش عمده خدمات مرکز به صورت غیرحضوری قابل اجرا است، گفت: طلاب و روحانیون محترم برای دریافت خدمات غیرحضوری به مرکز خدمات مراجعه نکنند.

   گفتنی است، بر اساس این طرح، طلاب و روحانیون محترم می‌توانند انواع خدمات مرکز را در قالب پیگیری اینترنتی یا برقراری تماس تلفنی دریافت نموده و نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت خدمات نخواهد بود. لذا، در طول دوره برگزاری رزمایش پذیرش ارباب رجوع حضوری متوقف شده و خدمات به صورت غیرحضوری، در قالب «خدمات اینترنتی» و «خدمات تلفنی» ارائه خواهد شد.
   نسبت به موارد احتمالی پیش بینی نشده، در سامانه خدمات اینترنتی (بخش ارتباط با طلبه) تدبیر لازم در نظر گرفته شده است و کاربران پاسخگویی تلفنی (سامانه 31200-025) راهنمای افراد خواهند بود

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.