مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس:
   با اجرای رزمایش خدمات غیرحضوری در مرکز خدمات فارس مراجعات به این مرکز به حداقل ممکن رسید
   کد: 23660
   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸
   شیراز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های استان فارس از اجرای موفق رزمایش خدمات غیرحضوری در این مرکز و کاهش مراجعه به مرکز خدمات خبر داد.
   با اجرای رزمایش خدمات غیرحضوری در مرکز خدمات فارس مراجعات به این مرکز به حداقل ممکن رسید

   حجت الاسلام و المسلمین عباسپور در گفتگو با روابط مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس گفت: ارائه خدمات به‌صورت غیرحضوری و در بستر فضای مجازی و در واقع تشکیل دولت الکترونیک یک امر بسیار مفید و ارزنده است و الحمدلله مرکز خدمات در این موضوع پیشتاز بوده و توانسته است پیشرفت‌های خوبی به دست آورد.
   وی اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک سایر خدمات نیز به‌صورت غیرحضوری امکان ارائه داشته باشند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان بیان کرد: این رزمایش به‌منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و آگاهی دادن به جامعه هدف در استفاده حداکثری از خدمات مرکز در بستر فضای مجازی و کاهش تردد طلاب به مرکز صورت گرفته است.
   وی گفت: هم‌زمان با ابلاغ ستاد مبنی بر برگزاری مرحله دوم رزمایش غیرحضوری، مرکز خدمات نیز اقداماتی را برای اطلاع‌رسانی آغاز کرد.
   حجت الاسلام و المسلمین عباسپور گفت: ارسال پیامک به طلاب، اطلاع‌رسانی در گروه‌های اینترنتی مدیران مدارس علمیه استان، اطلاع‌رسانی به رابطان و راهنمایی برای انجام امور مربوط به طلاب، تهیه بنر و پوستر و نصب آن در ورودی مرکز جهت اطلاع‌رسانی و راهنمایی مراجعه‌کنندگان و اطلاع‌رسانی شفاهی به طلاب ازجمله اقدامات مرکز خدمات برای اطلاع‌رسانی بود.
   وی گفت: دو نفر از کارکنان مرکز خدمات استان با استقرار در ورودی ساختمان مرکز، راهنمایی‌های لازم را به مراجعه‌کنندگان ارائه کردند و به سؤالات آنان پاسخ دادند؛ همچنین بروشورهایی برای راهنمایی بیشتر به مراجعه‌کنندگان اهدا شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان با بیان اینکه اصل در همه موارد فوق اولاً حفظ شأن و جایگاه طلاب ارجمند و ثانیاً رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بوده است، اجرای طرح را موفقیت‌آمیز دانست.
   وی در پایان اظهار داشت: با برگزاری رزمایش ارائه خدمات به‌صورت غیر حضوری به علت شیوع این ویروس منحوس، شاهد کاهش حضور جامعه هدف در مرکز فارس بودیم و این را مرهون اطلاع‌رسانی مناسب ستاد مرکز خدمات و همکاران در این مرکز استانی هستیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.