مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اجرای موفق مرحله دوم رزمایش خدمات غیر حضوری در یزد
   کد: 23637
   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
   یزد / مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد از اجرای موفق مرحله دوم رزمایش غیرحضوری در این استان و کاهش مراجعات حضوری طلاب به مرکز خدمات خبر داد.
   اجرای موفق مرحله دوم رزمایش خدمات غیر حضوری در یزد

   حجت الاسلام و المسلمین گل محمدی در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات استان یزد با بیان اینکه اجرای مرحله دوم رزمایش غیر حضوری از 29 مهرماه شروع شده و همچنان ادامه دارد، گفت: خوشبختانه مرکز خدمات گامی مؤثر در کاهش شیوع بیماری کرونا برداشته است.
   وی با اشاره به موفقیت آمیز بودن رزمایش خدمات غیر حضوری و کاهش چشمگیر مراجعه به مرکز خدمات استان گفت، خوشبختانه طلاب و روحانیون به پیام‌ها توجه کرده و از مراجعه حضوری به مرکز خدمات خودداری نمودند.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد در ادامه، ارائه خدمات غیرحضوری، توسط کارکنان این مرکز را بسیار مطلوب عنوان کرد و گفت: هم‌زمان با آغاز مرحله دوم رزمایش غیرحضوری، کارکنان این مرکز نیز به منظور ارتقای خدمت رسانی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های خود را در زمینه‌ پاسخ به تماس‌های تلفنی و نیز درخواست‌های اینترنتی افزایش دادند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.