مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اجرای رزمایش خدمات غیرحضوری بحران کرونا را به فرصت تبدیل کرد/ کاهش مراجعات حضوری به مرکز خدمات کرمانشاه
   کد: 23621
   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
   کرمانشاه/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمانشاه گفت: با غیر حضوری کردن خدمات شاهد کاهش میزان مراجعات به مرکز خدمات و استفاده بیشتر و بهتر از فضای مجازی و اینترنت هستیم.
   اجرای رزمایش خدمات غیرحضوری بحران کرونا را به فرصت تبدیل کرد/ کاهش مراجعات حضوری به مرکز خدمات کرمانشاه

   حجت الاسلام و المسلمین ضیغمیان در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات استان کرمانشاه با اشاره به اجرای موفق رزمایش خدمات غیر حضوری در مرکز خدمات گفت: شیوع ویروس کرونا مشکلات بسیاری را برای کشور ایجاد کرد ولی از سویی دیگر شرایطی را ایجاد کرد تا اهمیت ارائه خدمات غیر حضوری و گسترش زیرساخت‌های این موضوع بیشتر مشخص شود.
   وی ادامه داد: همان‌طور که سردار دل‌ها شهید سلیمانی فرموده بود که «فرصت‌هایی که در بحران‌ها به دست می‌آید در زمان‌های عادی کسب نمی‌شود»؛ مسئولان مرکز خدمات تلاش کردند بحران کرونا را به فرصت تبدیل کنند و ارائه خدمات غیرحضوری در مرکز را گسترش دهند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان گفت: در سال جاری دو رزمایش برای ارائه خدمات غیرحضوری در مرکز خدمات برگزار شد؛ رزمایش اول در ماه مبارک رمضان اجرا شد و رزمایش دوم از ابتدای آبان آغاز شده است و تا پایان دی‌ماه ادامه خواهد داشت.
   وی بیان کرد: با غیرحضوری کردن خدمات شاهد کاهش میزان مراجعات به مرکز خدمات و استفاده بیشتر و بهتر از فضای مجازی و اینترنت هستیم.
   حجت الاسلام و المسلمین ضیغمیان در پایان از رئیس مرکز خدمات و مدیرکل فناوری و مدیریت اطلاعات مرکز برای توسعه زیرساخت‌های فناوری مرکز خدمات قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.