مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست هم‌اندیشی بورس و سرمایه در مرکز خدمات قم برگزار شد
   کد: 23581
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹
   قم/ نشست هم‌اندیشی بورس و سرمایه با حضور مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم و نمایندگانی از شرکت سبد گردانی هدف برگزار شد.
   نشست هم‌اندیشی بورس و سرمایه در مرکز خدمات قم برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، نشست هم‌اندیشی بورس و سرمایه با حضور مدیرکل مرکز خدمات استان و نمایندگانی از شرکت سبد گردانی هدف برگزار شد.
   بر اساس این گزارش، حجت‌الاسلام حسین اماندادی، معاون معیشت و توانمندسازی و مهدی فیض‌آبادی رئیس اداره خدمات حمایتی نیز در این نشست حضور داشتند.
   گفتنی است، نمایندگان شرکت سبد گردان «هدف» ضمن طرح ضرورت و اهمیت سرمایه‌گذاری در بورس و نقش آن در تقویت تولید داخل، حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری برای بهره‌مندی از سود متعارف بورس را 10 میلیون تومان عنوان کردند.
   همچنین بررسی روند آزادسازی سهام عدالت طلاب و عرضه آن در همین شرکت سبد گردان به‌عنوان آورده اولیه طلاب از دیگر مباحث مطرح‌شده در این نشست بود.
   تخفیف 20 درصدی در هزینه سبد گردانی و ارائه رایگان سبد خدمات سبد گردانی تا سود 15 درصد از خدماتی بود که شرکت سبد گردانی هدف به آن اشاره کرد.
   خاطرنشان می‌شود نتایج این نشست از سوی دفتر مدیرکل و معاونان مرکز خدمات قم بررسی و اخبار تفاهم‌نامه احتمالی متعاقباً اعلام خواهد شد.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.