مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مسابقه کتاب‌خوانی «مدیریت هزینه زندگی» در حال برگزاری/ 5 دی‌ماه آخرین‌مهلت شرکت در مسابقه
   کد: 23572
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
   مدیریت معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم مسابقه کتاب‌خوانی مدیریت هزینه زندگی را با موضوع مدیریت مصرف بهینه برق برگزار می‌کند.
   مسابقه کتاب‌خوانی «مدیریت هزینه زندگی» در حال برگزاری/ 5 دی‌ماه آخرین‌مهلت شرکت در مسابقه

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، مدیریت معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم مسابقه کتاب‌خوانی «مدیریت هزینه زندگی» را با موضوع مدیریت مصرف بهینه برق برگزار می‌کند.

   بر اساس این گزارش این مسابقه به‌منظور تسهیل مشکلات عدیده معیشتی ناشی از عدم مدیریت مصرف و ایجاد و توسعه مشاغل خانگی متناسب باسیاست‌های کلی سال «جهش تولید» از سوی قرارگاه جهادی حضرت خدیجه سلام‌الله علیها برگزار می‌شود.

   گفتنی است این مسابقه ویژه طلاب (برادر و خواهر)، خانواده‌های طلاب و فرزندان بالای 15 سال است؛ بر این اساس علاقه‌مندان می‌توانند محتوا و سؤالات مسابقه کتاب‌خوانی را از 15 / 09 / 1399 صفحه شخصی خود در سامانه سخا (بخش معیشت و کارآفرینی) دریافت کنند.

   همچنین این مسابقه با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا به‌صورت مجازی برگزار و در پایان به نفرات برتر به‌قیدقرعه جوایزی نیز اهدا خواهد شد.

   لازم به ذکر است آخرین‌مهلت شرکت در این مسابقه 5 دی‌ماه اعلام‌شده است.


   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.