مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • به مناسبت روز بیمه صورت گرفت

   قدردانی مدیرکل مرکز خدمات قم از مدیران و کارکنان بیمه‌های تأمین اجتماعی و آسیا

   کد: 23538
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶
   قم/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم با حضور در شرکت بیمه آسیا و همچنین شعبه 3 تأمین اجتماعی قم، روز بیمه را به مدیران و کارمندان این دو مجموعه تبریک گفت.
   قدردانی مدیرکل مرکز خدمات قم از مدیران و کارکنان بیمه‌های تأمین اجتماعی و آسیا

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، حجت الاسلام و المسلمین طاهری مدیرکل مرکز خدمات استان در دیدار با محمد عاشوری، مدیر سازمان تأمین اجتماعی شعبه 3 قم، تأمین اجتماعی و مراقبت از آن را یک ضرورت توصیف کرد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی یک رکن برای امنیت درمانی و آتیه اجتماعی است.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این جلسه از همکاری سازمان تأمین اجتماعی قم با مرکز خدمات قدردانی کرد.
   همچنین مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و جمعی از معاونان این مرکز با آقای صادقی مدیر بیمه آسیا مستقر در مرکز خدمات دیدار کردند و روز بیمه را کارکنان شرکت بیمه آسیا تبریک گفتند.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.