مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان مطرح کرد؛
   کاهش مراجعات به مرکز خدمات زنجان با اجرای رزمایش خدمات غیرحضوری
   کد: 23536
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
   زنجان/ مدیرکل مرکز خدمات استان زنجان گفت: از زمان آغاز مرحله دوم رزمایش غیرحضوری، مراجعات حضوری طلاب و روحانیان به مرکز خدمات زنجان کاهش یافته است.
   کاهش مراجعات به مرکز خدمات زنجان با اجرای رزمایش خدمات غیرحضوری

   حجت الاسلام و المسلمین صبری نیاز در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات استان زنجان با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش غیرحضوری این مرکز از اول آبان ماه شروع شده است، گفت: از زمان آغاز مرحله دوم رزمایش غیر حضوری، مراجعات حضوری طلاب و روحانیان به این مرکز، کاهش قابل توجهی داشته است .
   وی از تمام جامعه هدف مرکز خدمات که از مراجعات غیر ضروری به این مرکز خودداری می‌کنند، قدردانی کرد و افزود: در شرایط کنونی همه ما وظیفه داریم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به دستورات ستاد مبارزه با کرونا عمل کنیم.
   مدیرکل مرکز خدمات زنجان در ادامه، ارائه خدمات غیرحضوری، توسط کارکنان این مرکز را نیز بسیار مطلوب عنوان کرد و گفت: هم‌زمان با آغاز مرحله دوم رزمایش غیر حضوری، کارکنان این مرکز نیز به منظور ارتقای خدمت رسانی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های خود را در زمینه‌های پاسخ به تماس‌های تلفنی افزایش دادند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.