مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات روز بیمه را به مدیرعامل بیمه آسیا تبریک گفت

   کد: 23519
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه روز بیمه را به مدیرعامل و خانواده بزرگ بیمه آسیا و همچنین کارکنان مرکز خدمات فعال در عرصه بیمه تبریک گفت.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات روز بیمه را به مدیرعامل بیمه آسیا تبریک گفت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، متن پیام دکتر مجید حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات به شرح زیر است:

   برادر گرامی جناب آقای مسعود بادین
   مدیرعامل محترم شرکت سهامی بیمه آسیا

   سلام‌علیکم
   خدمت به بندگان، توفیقی است که خداوند به برخی افراد با سعادت عنایت می‌کند، حال اگر این خدمت به گروهی باشد که دارای شرایط حساس هستند، به مراتب ارزشمندتر و ماندگارتر است.
   تعیین 13 آذرماه به عنوان روز بیمه در تقویم رسمی کشور عزیزمان ایران، فرصت مغتنمی است تا از مجاهدت‌های تمام تلاش‌گران این صنعت به‌ویژه در شرایط نامطلوب اقتصادی و فشارهای ناشی از تحریم‌های ظالمانه علی‌الخصوص در شرایط حساس فعلی (شیوع بیماری کرونا)، قدردانی نمائیم.
   بدین وسیله، این روز را به جناب عالی و تمام همکاران محترمتان در خانواده بزرگ بیمه آسیا و نیز تمامی تلاش گران این عرصه تبریک گفته و امیدواریم با همت و استعانت از درگاه احدیت، در جهت رشد و تعالی صنعت بیمه و نیز کمک به شکوفایی اقتصادی کشور، همواره نقش آفرین باشید.
   ضمن قدردانی از زحمات آن شرکت در ارائه خدمات به طلاب گرامی امیدوارم با توکل به پروردگار متعال و با تقویت روحیه جهادی، در راه خدمت رسانی به مردم شریف ایران موفق و پیروز باشید.
   همچنین لازم می‌دانم از تلاش‌های جهادی همکاران گرامی فعال در عرصه بیمه (ستاد و مراکز استانی)، قدردانی کنم. بدون تردید ارائه مطلوب خدمت بیمه مازاد درمان بدون همراهی، تشریک‌مساعی و نظارت شما عزیزان میسر نبود و تداوم آن نیز با همت و تلاش شما، ممکن خواهد شد.

   مجید حدادی منش
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.